Kilka słów o nas

Posiadamy bogate ponad 25 letnie doświadczeniezdobyte za granicą (głównie w Niemczech)
pozwalające nam łączyć różne style i techniki.

EDMOGARTEN to firma specjalizująca się w profesjonalnym projektowaniu i zakładaniu ogrodów przydomowych oraz terenów przy firmach i instytucjach publicznych. Nasze rozwiązania projektowe są zgodnie z zasadami sztuki ogrodowej, łączą w sposób harmonijny elementy budowlano-architektoniczne z ogrodem i otaczającą go przestrzenią.

Dla nas idealny ogród to miejsce rodzinnego wypoczynku, relaksu oraz odprężenia.
Miernikiem jakości naszych usług jest rzesza zadowolonych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy projekt jest nietypowy, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Przy sporządzaniu koncepcji zagospodarowania terenów zieleni stawiamy na oryginalność, funkcjonalność przestrzeni ogrodowej oraz na indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestora.

Stosujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania projektowe, roślinność zmienną sezonowo tak aby ogród zachwycał przez cały rok. Kamienie są częstym elementem moich kompozycji. Wykorzystujemy je do budowy: kaskad, oczek wodnych, strumyków oraz eksponujemy je jako naturalne, współgrające z roślinami, elementy ogrodu.


Firma specjalizuje się w różnego rodzaju cięć dzięki którym drzewa i krzewy nabierają oryginalnego kształtu.
Dzięki umiejętnemu przycinaniu drzewa i krzewy lepiej rosną, ładniej kwitną i dobrze owocują.

Specjalizujemy się również w przesadzaniu drzew paroletnich i wieloletnich.
Oferujemy całoroczną opiekę na ogrodem obejmującą m.in. ochronę biologiczną oraz chemiczną.

Podczas realizacji wykorzystujemy odpowiedni sprzęt oraz najlepsze materiały. Staramy się dostosować do wymogów Klienta, i nie boimy się nietypowych i wielkich wyzwań. Działamy na terenie województwa pomorskiego projektując, zakładając oraz opiekując się ogrodami przydomowymi i zielenią publiczną. W naszej pracy stosujemy rozwiązania ekologiczne, które podkreślają walory naturalnego otoczenia. Ponadto udzielamy rocznej gwarancji na drzewa i krzewy, które sami zakupujemy i wsadzamy podczas urządzania ogrodu. Firma posiada także możliwość sprowadzania drzew egzotycznych oraz drzew o dużych rozmiarach (6-7 metrów wysokości).

Chcesz mieć wymorzony ogód?

Możemy pomóc!


Skontaktuj się z nami